Мерія Тернополя повідомила, коли запрацює садочок, що припинив роботу через COVID-19 в однієї з працівниць

Із 22 червня в м.Тернопіль заплановано відновити роботу дитячого садочка №12, що припинив роботу через виявлений випадок захворювання на COVID-19 в однієї з працівниць.

Як зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, у дошкільному навчальному закладі  №12 захворіла на коронавірус одна із педагогів, однак жодного іншого випадку захворювання ні серед працівників, ані серед дітей, виявлено не було.

«З метою впровадження заходів, спрямованих на профілактику захворювання, 10 червня заклад було зачинено. За цей період всіх працівників дитсадка протестовано методом ПЛР, результати усіх тестів негативні», – кажуть в мерії.

Тому з понеділка, 22 червня, заплановано відновити повноцінну роботу садочка.

Для безпечного перебування  у дошкільному навчальному закладі як дітей, так і педагогів, тут проводять усі необхідні заходи з дезінфекції приміщення та прилеглої території.

Загалом у м. Тернополі працює 36 дитячих садочків, які відвідують понад 3000 дітей, середня наповнюваність кожної групи близько 10 дітей.

Як повідомляла “ОбласТь”, з 10 червня дитячий садок №12 у Тернополі тимчасово призупиняє діяльність.

У містечку на Тернопільщині закрили садочок на карантин.

 

о.р.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська