Мерія Тернополя виділила кошти на проєктно-кошторисну документацію з добудови школи в Кутківцях

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради виділив кошти на коригування проєктно-кошторисної документації на добудову школи у Кутківцях

«На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про виділення 290 000 грн на коригування проєктно-кошторисної документації на добудову школи у мікрорайоні «Кутківці» (вул. Бригадна)», – повідомили в мерії.

У 1995 році роботи з будівництва школи були призупинені у зв’язку із відсутністю  фінансування, в 2003 році будівництво школи було відновлено (змінено проєкт покрівлі на шатрове покриття).

У 2017 році  проведено  коригування проєкту. Необхідна сума для завершення будівництва  становила 79 283,873 грн.

«У зв’язку із суттєвими змінами в ДБН України, необхідно оновити існуючу проєктно – кошторисну  документацію та провести експертизу, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал. –  Для цього  виділено 290 тис. грн. За  попередніми підрахунками, на  завершення будівництва школи на 650 місць необхідно понад 100 млн грн.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська