Мешканець Тернопільщини здав поліції 0,2 кг тротилу

Мешканець Зборова добровільно здав поліцейським місцевого відділу поліції 200 грам тротилу.

«Чоловік розповів, що знайшов заборонений предмет поблизу райцентру. Його він приніс до відділку поліції, аби знахідка не потрапила до рук дітей чи недобросовісних громадян», – повідомили ту пресслужбі поліції області.

Правоохоронці вилучили тротил та направили на експертизу до Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Відомості про подію внесли до єдиного реєстру досудового розслідування згідно статті 263 ККУ – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Тривають слідчі дії.

Працівники поліції нагадують мешканцям краю, що відповідно до ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності. Тож, аби уберегти себе від покарання, необхідно добровільно здати зброю та боєприпаси до найближчого відділу поліції.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська