Міністр розвитку громад та територій України оглянув будівництво дитячого садка у с. Біла Тернопільського району

24 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою у Тернопільській області. Зокрема, інспектує реалізацію програми «Велике будівництво» та проекти, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.
Олексій Чернишов оглянув будівництво дитячого садка на 120 місць, що триває у селі Біла Тернопільського району.

Про власний дошкільний заклад місцеві жителі мріяли вже давно. Незважаючи на те, що село Біла є досить великим за площею та кількістю населення, батькам доводиться возити дітей до обласного центру.
Заклад для дошкільнят почали зводити завдяки проекту «Велике будівництво», ініційоване президентом України Володимиром Зеленським.

«Будівля дитячого садка розташована у центральній частині населеного пункту та матиме два поверхи з підвалом, горищем і шатровим дахом.  Заклад розрахований на 120 місць. Підрядна організація виконує всі роботи вчасно і якісно. Плануємо, що вже восени цього року заклад зможуть відвідувати дошкільнята. Період реалізації проекту – 2019-2020 роки», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Міністр відзначив професійність команди очільника області.«Держава підтримувала і буде підтримувати громади, які  дбають про свій розвиток та благополуччя жителів, — наголосив Олексій Чернишов. — Програма «Велике будівництво» — це дієвий інструмент регіонального розвитку, адже саме реконструкція, будівництво доріг та об’єктів інфраструктури найбільш затребуване в суспільстві», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська