Міська рада спрямує додаткові кошти на придбання кисневих концентраторів

Виконавчий комітет погодив проект рішення про внесення змін до рішення міської ради «Про місцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік». Відповідно до документу, проводиться перерозподіл бюджетних асигнувань між головними розпорядниками коштів.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, проектом рішення планується збільшити доходи загального фонду бюджету громади, у т.ч. за рахунок освітньої субвенції та субвенції Нова Українська Школа. Ці кошти будуть спрямовані виплату заробітньої плати освітянам та на придбання засобів індивідуального захисту в загальноосвітні заклади міста.

Також спрямовуються понад 3,8 млн грн на придбання 70 кисневих концентраторів для лікарні швидкої допомоги, лікарні №2 та №3 та понад 800 тис грн – на безкоштовні рецепти для пільгових категорій населення.

Також передбачено понад 9 млн грн.КП « Тернопільміськтеплокомуненерго” на поповнення статутного капіталу та додаткові кошти на роботи з очищення Тернопільського ставу (розчистку від наносів та донних відкладів для покращення гідрологічного режиму та санітарного стану окремих прибережних ділянок ложа водосховища).

 


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська