Міськрада Тернополя планує озеленити місто за грантові кошти

Відбувся конкурс на звання «Energy management Star» в рамках Європейського тижня сталої енергії. Відповідно до результатів конкурсу, Тернопіль вийшов у фінал та отримав кошти для озеленення міста.

Фахівці відділу благоустрою  та екології прийняли рішення в межах бюджету придбати кілька десятків саджанців декоративного винограду «Вічі». Виноград «Вічі» – деревоподібна ліана, яка вирощується виключно в декоративних цілях при вертикальному озелененні  будівель, альтанок, парканів.

Для висаджування винограду обрали локацію біля перголи в парку імені Тараса Шевченка.

Як зазначає завідувач сектору з енергоефективності Савечко Павло, цьогоріч Тернопіль отримав право від Представництва Європейського Союзу в Україні провести церемонію відкриття Європейського тижня сталої енергії. Таку честь місто здобуло за реалізацію енергоефективних проектів у всіх муніципальних сферах в рамках загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів – 2020», однак захід перенесено на другу половину вересня у зв’язку із COVID-19.

Як повідомляла “обласТь”, У ТЕРНОПОЛІ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДВІР (ФОТО)

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська