Міський голова Тернополя вважає, що “червона” зона в обласному центрі – суто політичне рішення

Сергій Надал вважає рішення Центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за яким Тернопіль із 3 серпня потрапить до “червоної” карантинної зони суто політичним.

Про це він написав у фейсбуці.

“Складається враження, що тернополян хочуть ізолювати від України. Нас хочуть взяти в блокаду. Якщо рішення про посилення в Тернополі карантину залежатиме від обласної комісії, то я дуже сподіваюся, що їм вистачить глузду не приймати рішення про ізоляцію Тернополя. Коронавірус не мине за місяць. Соціальна дистанція, гігієна рук рятують нас від захворювання. Я – проти дискримінації нашого міста чиновниками міністерств. Якщо ж не буде розуміння від Уряду, ми залишаємо за собою право звернутися до представників громадськості щодо захисту тернополян в умовах економічної та політичної блокади”, – йдеться у його повідомленні.

За його словами, з понеділка, 3 серпня, міськрада рекомендуватиме дозволити роботу всіх суб’єктів господарювання у відповідності до рішення міської комісії із надзвичайних ситуацій.

При цьому міський голова Тернополя закликає мешканців дотримуватися санітарно-епідеміологічних умов, зокрема маскового режиму, проводити температурні скринінги працівників та відвідувачів, забезпечувати дезінфекцію приміщень.

Читати більше:

ТЕРНОПІЛЬ ПОТРАПИВ У «ЧЕРВОНУ» ЗОНУ КАРАНТИНУ

ХТО І ЧОМУ ХОЧЕ, АБИ ТЕРНОПІЛЬ БУВ У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ КАРАНТИНУ?

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська