Міський голова з Тернопільщини подався в науку

Міський голова Чорткова Володимир Шматько навчатиметься у Національній академії державного управління при Президентові України.

Освіту, за програмою “Управління регіональним розвитком”, мер здобуватиме заочно.

“Благословили” міського голову на цей крок депутати Чортківської міської ради, прийнявши рішення про направлення Володимира Шматька на навчання.

Відомо, що міський голова Чорткова у 2008 закінчив магістратуру Інституту менеджменту та економіки “Галицька академія” м.Івано-Франківськ за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”.

У 2012 році здобув диплом магістра державного управління Тернопільського національного економічного університету.

З 2006 по 2012 рік – навчався в Інституті політичної освіти м.Київ (навчальні тренінги та семінари по темах розвитку місцевого самоврядування та державного управління)

У 2013 році – учасник програми “Майстерня європейської політики”, навчання та стажування в країнах Європи (Угорщина, Словаччина, Австрія).

 

о.р.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська