Молодь з Тернопільщини може пройти стажування у Верховній Раді

Жителі Тернопільщини мають можливість взяти участь у конкурсі. Він відбувається у два тури. Перший тур передбачає заповнення та надсилання в електронному вигляді анкет кандидатами на участь у Програмі.
Кожен охочий взяти участь заповнює електронну форму анкети за посиланням, яке розміщене на вебсайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та на сайті громадської організації «Ліга інтернів» з дня оголошення конкурсного відбору до 15 листопада 2020 року включно.
Вже 27 листопада буде оголошено рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та прийняте рішення щодо допуску до наступного етапу відбору – співбесіди. Перелік орієнтовних питань для співбесіди розміщується на вебсайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів».
Комісія визначить 50 осіб для участі у Програмі та резерв у кількості до 20 осіб. Тривалість стажування: січень – липень 2021 року.
Докладніше про умови та порядок проведення відбору, перелік документів та строки їх подання – на вебсайт Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська