У Тернополі помолилися за сиріт

У Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу», присвяченого Всеукраїнському дню молитви за сиріт.

Така акція відбувається щороку в другу неділю листопада в багатьох містах нашої країни.

Його організатори  кажуть, що цьогоріч це буде 10-ий ювілейний захід й наголошують га його важливості, адже сьогодні в інтернатах України живе майже 100 000 українських дітей.

«І ми шукаємо 100 000 християн, щоб об’єднатися в молитві про Божий захист і батьківську турботу для кожної дитини-сироти. Діти чекають твоєї допомоги!», – кажуть вони.

Засідання круглого столу в Тернополі розпочали зі спільної молитви, в якій об’єдналось духовенство різних конфесій, а також представники влади, громадських організацій, спеціалізованих закладів для дітей-сиріт.

У зв’язку з карантинними обмеженнями більшість учасників перебували на віддаленому зв’язку й спілкувалися між собою за допомогою технічних пристроїв.

Однак це не завадило їм відверто й фахово поспілкуватися на тему сирітства й обговорити спільні заходи, спрямовані на подолання такого явища.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська