Сьогодні на Тернопільщині відкривається полювання на копитних

Сьогодні, 7 листопада, на Тернопільщині відкрито  ліцензійне полювання на копитних тварин (козулю, кабана), яке розпочнеться

Крім того, з 8 листопада мисливці зможуть добувати за відстрільними картками зайця-русака та лисицю.

Вирушаючи на полювання  потрібно мати оформлене посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, картку відстрілу дичини (ліцензія на добування дичини), дозвіл на зброю, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – одна голова. Норми відстрілу лисиці не лімітована.

 

 

о.р.


Джерело | Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська