Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк: Христос залишається найпереконливішим свідченням близькості Бога до кожного з нас

Архієпископ і митрополит Василій Семенюк звернувся з Різдвяним посланням до вірян Тернопілсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

«Протягом усієї історії спасіння Бог наближався до людини. Він став ближчим через слугу свого Мойсея, що був прообразом Месії, який має спасти людський рід. Він говорив через пророків, які звіщали майбутнє діяння Боже, – йдеться у зверенні. – Але ніколи Бог не наближався настільки до людини, як через народження Свого Єдинородного Сина. Господь наш Ісус Христос залишається найпереконливішим свідченням близькості Бога до кожного з нас».

Владика Василій бажає, щод Господь став по-справжньому близьким нам цієї різдвяної ночі: «Нехай Він буде поруч з усіма, що страждають і зносять терпіння; поруч з нашими медиками, які підтримують хворих, даруючи полегшення своїми професійністю та співчуттям; поруч з нашими воїнами, що боронять наш спокій; поруч з усіма знедоленими воєнним лихоліттям; поруч з братами і сестрами, які силою обставин знаходяться на чужині; поруч з літніми та немічними особами, усіма, хто страждає та потребує Божої підтримки».

На завершення митрополит побажав усім веселих Різдвяних свят.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська