Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк закликав вірних до неперервної молитви

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк закликає вірних до неперервної молитви за припинення пандемії.

“1 квітня, архиєпископ і митрополит Василій Семенюк звернувся із закликом до усіх парохів та вірних УГКЦ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії розпочати цілодобову та неперервну молитву на вервиці за Боже змилування над нашим народом та припинення епідемії коронавірусу”, – повідомили у пресслужбі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Парохам доручено залучити усіх молільників, формуючи відповідні списки, щоб ця молитва була неперервною та кожна особа могла зробити свій молитовний внесок.

“Через стурбованість зростання кількісті хворих та поширення епідемії коронавірусу благословляю і прошу звершувати усіх небайдужих посилену та неперервну цілодобову молитву на вервиці, – наголошує митрополит Василій. – Тільки молитва до Бога робить нас сильними, дає силу боротися далі. Кожне лихо, чи то війна, чи епідемія у жодному разі не повинні ставати для нас джерелом відчаю. У цей Великий Піст вони є закликом до покаяння, до укріплення віри у Всемогутнього Бога”.

Архиєпископ просить жертвувати цю цілодобову молитву за недужих, слабких і незахищених, працівників медичної сфери і за всіх тих, хто несе відповідальність за безпеку і здоров’я народу.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська