На Чортківщині триває операція «Безпечне літо»

Забезпечення безпеки дітей під час літнього відпочинку – така основна мета профілактичних заходів, до яких залучені працівники ювенальної превенції Чортківщини.

Цьогорічні канікули діти не мали змоги провести в таборах, тому більшість з них самостійно, допоки батьки на роботі, організовують своє дозвілля. Найчастіше – на свіжому повітрі та поблизу водойм. Аби надзвичайні події не змарнували літні канікули школярів та їх батьків, працівники поліції насамперед перевіряють місця відпочинку біля водойм.

Дітям правоохоронці нагадують про основні правила безпечного поводження на воді, а батькам наголошують не допускати купання малолітніх та неповнолітніх у воді без нагляду дорослих.

Також представники закону проводять профілактичні заходи щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів з продавцями магазинів та закладів громадського харчування. За вчинення такого правопорушення передбачено адміністративну відповідальність в порядку ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська