На ділянці траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече наносять розмітку

Дорожники наносять розмітку на ремонтованих ділянках траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. Відтак, 38,8 км траси уже з розміткою.

На верхньому шарі дорожнього одягу між Тернополем та Заліщиками дорожники наносять розмітку з «холодного пластику». Така розмітка служитиме до 3 років. Цю технологію застосують і на інших ділянках дороги М19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

«Траса М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – ключовий об’єкт «Великого будівництва» у цьому році. Дорога є найдовшою транспортною артерією регіону і перетинає його з півночі на південь, – каже голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш. – Цього року ми оновили 145 км цієї траси. Дуже сподіваємося, це ми не будемо зупинятися на досягнутому. А наступного року буде ще більше відремонтовано доріг».

До слова, цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво» на Тернопільщині оновлюємо 162,1 км автошляхів державного значення.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська