На “Громадський бюджтет Тернополя – 2021” подано 131 проект

26 жовтня у Тернопільській міській територіальній громаді стартує голосування за проєкти «Громадського бюджету 2021», які за результатами розгляду Номінаційного комітету отримали позитивну оцінку та допущені до голосування.

Триватиме голосування впродовж 15-ти днів до 9 листопада включно.

Віддати свій голос можуть усі громадянами України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади.

Кожен мешканець має право проголосувати за один малий та один великий проєкти. У підсумку голосування ті проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів до вичерпання обсягу виділених коштів (а це понад 15 млн грн), будуть реалізовані у 2021 році.

Зверніть увагу! Проєкти, які наберуть менше 300 голосів (для малих) та 500 голосів (для великих), не вважатимуться виграшні та не будуть допущені до реалізації.

Цьогоріч загалом  бю, 83 з яких отримали позитивну оцінку Номінаційного комітету та виставлені на голосування.

Серед допущених до конкурсу є 45 малих та 38 великих проєктів, перелік та опис яких розміщені на порталі «Громадський бюджет».

Проголосувати за обрані проєкти жителі Тернопільської громади можуть декількома способами:

  • через Е-сервіс «Громадський бюджет», шляхом авторизації та заповнення електронної версії бланку для голосування особами;
  • шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, відвідавши Центр надання адміністративних послуг у Тернополі (ЦНАП) в робочий час (понеділок, середа, четвер – з 9:00 год. до 16:00 год., вівторок – з 11:00 год. до 20:00 год., п’ятниця – з 8:00 год. до 15:00 год., субота – з 8:00 год.  до 15:00 год., неділя- вихідний), пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи);
  • через чат- боти у додатках: ViberTelegram, а також через чат-бот ПриватБанку;
  • у  терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку. Щоб віддати свій голос, необхідно авторизуватися за допомогою картки ПриватБанку або номеру телефону, що прив’язаний до цієї картки, у списку сервісів знайти «Голосування за проекти міст», обрати бажаний проєкт і натиснути «Проголосувати».

Голосування будь-ким за інших осіб, а також передача жителем громади права голосу будь-якій іншій особі забороняється. Інформація про хід реалізації проєктів-переможців розміщується на офіційному Е-сервіс «Громадський бюджет».

 

о.р.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська