На концерті до Дня Незалежності на “Олімпійському” звучала пісня про Тернопіль

У Києві на національному спортивному комплексі “Олімпійський” відбувся урочистий концерт “День Народження Країни” до Дня Незалежності.

Музичне шоу розгорнули на сцені, яка імітує молекулу ДНК. Так, концерт розпочався з 3D-шоу, яке ілюструвало символіку свята. Дійство супроводжувалося театралізованим козацьким танцем. Одразу після цього на сцену вийшла народна артистка Софія Ротару та заспівала одну з найвідоміших у світі українських пісень авторства Володимира Івасюка “Червону руту”.

Участь у концерті також взяли заслужена та народна артистка України Ірина Білик, народна артистка і героїня України Ніна Матвієнко, народні артисти України Джамала, Тіна Кароль, Тарас Петриненко, Наталія Могилевська, Віктор Павлік, Руслана, Олександр Пономарьов, Verka Serduchka; заслужені артисти України Арсен Мірзоян, Потап, Monatik, українські співаки та музиканти Сергій Бабкін, Олег Винник, Оля Полякова, Христина Соловій, DOROFEEVA, Tayanna, оперні співаки Валентин Дитюк, Людмила Монастирська, музичні гурти “Воплі Відоплясова”, “Брати Гадюкіни”, “Океан Ельзи”, СКАЙ, “Скрябін”, ТНМК (“Танок на майдані Конґо”), BRUTTO , DZIDZIO, Gо-A, KAZKA, MOZGI, а також Kyiv Symphony Orchestra та Національний академічний ансамбль імені Павла Вірського.

“Брати Гадюкіни” виконали на концерті пісню “Файне місто Тернопіль”.

За концертом з трибун та фан-зон спортивного комплексу спостерігали понад п‘ять тисяч людей. Усі благодійні внески від глядачів шоу будуть спрямовані на розбудову центру сучасного мистецтва – музею українського художника Івана Марчука.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська