На міській ратуші в Теребовлі відкрили оглядовий майданчик

На День міста в Теребовлі урочисто відкрили оглядовий майданчик на міській ратуші.

«Ратуша – це серце міста, його символ, архітектурна домінанта.  І мабуть Теребовлю всі все ж таки асоціюють з ратушою і замком. Дуже приємно, що Туристично-інформаційний центр зробив подарунок нам, теребовлянцям, та гостям міста саме сьогодні, на день народження Теребовлі, – наголосила під час відкриття заступниця міського голови Алла Стечишин.

Від сьогодні вежа ратуші, її оглядовий майданчик відновлюють свою роботу.

Мешканці і гості міста можуть піднятися сходовою кліткою, відновленою до історичного вигляду, на самий верх ратуші і оглянути Теребовлю з висоти 36 метрів, де відкривається краєвид на усе місто та видно найцікавіші його архітектурні пам’ятки, серед яких і замок.

У мерії Теребовлі кажуть, що наразі це єдиний такий оглядовий майданчик в Тернопільській області.

Про самі роботи з відновлення вежі та оглядового майданчика присутнім розповів директор Туристично-інформаційного центру Степан Зелінський. Відтак він запросив усіх піднятися на вежу ратуші і своїми очима побачити красу Теребовлі з висоти.

Ремонтно-реставраційні роботи на міській ратуші проводились протягом 2019-2020 років. З міського бюджету на ці цілі було спрямовано 2995989,50 грн.


Джерело | Теребовлянська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська