На обороноздатність країни платники Тернопільщини спрямували майже 50 мільйонів

Задля підтримки армії платники податків Тернопільщини сплатили до державного бюджету 47,8 млн грн військового збору впродовж січня-лютого цього року.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький. «Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного збору зросли на 7,4 млн гривень», – зазначив очільник податкової служби краю.

Лише у лютому платники Тернопілля спрямували на потреби армії 20,2 млн грн військового збору, -повідомили на сайті головного управління ДПС у Тернопільській області.

Валерій Лісницький також нагадав, що військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

«Необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці, – наголосив посадовець. –Тому закликаємо роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Адже неоформлені належним чином трудові відносини позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, знижують доходи державного бюджету, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни».

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська