На підготовку до опалювального сезону Тернопільщина витратила 350 млн грн

Тернопільщина закінчила підготовку до опалювального сезону. Про це повідомила заступниця директора департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк.

Підготовку об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року розпочали із травня. Цьогоріч на підготовку до опалювального сезону витратили 350 млн грн.

«Під час опалювального сезону планується, що працюватимуть 333 котельні, із яких 72 – комунальні. Мешканці міста Тернополя будуть мати цілодобове постачання гарячої води. Також, під час міжопалювального періоду законодавча база дала можливість відключитися від централізованого опалення. Цією можливістю скористалося 175 мешканців», – зазначає Софія Близнюк.

Як наголосила Софія Близнюк, сьогодні область має заборгованості за спожиті енергоносії, а саме електричну енергію, природний газ та теплову енергію. Основний борг залишається у населення. Тому людей закликають якомога швидше погасити свої заборгованості.

Нагадаємо, що опалювальний сезон розпочнеться за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує 8 0С.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська