На півдні Тернопільщини відкрили унікальну виставку лемківської культури

Жителів Тернопілля та усіх охочих запрошують у м. Монастириська, де щойно відкрили виставку неймовірних експонатів, від яких віє українською історією.

«Сьогодні, в Монастириській громаді найбільший в світі музей лемківської культури відкрив виставку унікально багатої та великої колекції одягу, вишиванок, прикрас, інших елементів традиційного одягу лемків від талановитого земляка в США п.Вільяма (Василя) Джули», — пише у соцмережі «Фейсбук» мер міста Монастириська Андрій Старух.

Очільник м. Монастириська й сам відвідав виставку і досі під враженнями від побаченого.

«Неймовірно велика титанічна праця, захопливо-майстерна ручна робота по створенню та відтворенню традиційного національного одягу лемків, найзахіднішої гілки українців вражає. Ласкаво просимо!», — додає Андрій Старух.

Тож якщо ви все ще думаєте про те, куди б поїхати, аби побачити щось нове — заплануйте свій маршрут у на південь Тернопілля та відвідайте найбільший в світі музей лемківської культури.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська