На Тернопільщині провели 15 Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка

У неділю та понеділок, 12-13 вересня, у місті Збараж, що на Тернопільщині відбувався 15 Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка.

На змагання прибули 350 спортсменів з Польщі, Білорусі, Словаччини та багатьох міст і містечок України – зі Львова, Києва, Запоріжжя, Харкова, Івано-Франківська, Житомира, Одеси, Рівного, Слов’янська, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Вінниці, Сум. Загалом – 36 команд.

«Особливим є те, що ювілейний традиційний турнір вперше відбувся у новоспорудженому просторому спортивному комплексі, на трьох килимах, – розповів Роман Полікровський, міський голова Збаража. – Неймовірні емоції, запекла спортивна боротьба та радість перемоги наповнювали зал. Більше 350 учасників з-за кордону та з різних куточків України. Щиро дякую усім, хто доєднався до цього масштабного турніру. Переконаний, що лише спільними зусиллями можна робити великі справи».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська