На Тернопільщині активізувалися велосипедні злодії

Із настанням тепла краяни почали активніше користуватися двоколісним  транспортним засобом. І одразу активізувалися велосипедні злодії.
До правоохоронців Тернопільського відділу поліції із заявою звернулася жителька обласного центру, котра вранці, 12 березня, не застала свого велосипеда на сходовій клітці, – повідомили  у відділі комунікації поліції

Тернопільської області.  Жінка розповіла, що двоколісник зберігала у загальному коридорі, пристебнувши його  до перил велозамком. Про велокрадіжки читала, але була впевнена – її омине.
Правоохоронці вкотре застерігають: ніколи не залишайте свій велик надовго без нагляду. Часто власники “двоколісних” сподіваються на замки. Однак цей засіб лише допомагає захиститися від “випадкової” крадіжки. Якщо за справу візьмуться підготовлені крадії, то ніякий трос не врятує. Немає таких замків, які б не можна було відкрити чи зламати кусачками.
Думка про те, що ваш двоколісник не новий і дешевий, а тому нікому не потрібен, теж невірна. Саме недорогі байки є основною здобиччю велосипедних злодіїв, їх легко перепродати.
Якщо зберігаєте свій двоколісник в підвалі, сушильному приміщенні або загальному коридорі – це теж ризик. Найкраще – залишати транспорт у місці, куди важко проникнути зловмисникам. Наприклад, якщо ви живете в квартирі, то саме в ній і варто зберігати, – радять тернопільські правоохоронці.

 


Джерело | Нацполіція в Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська