Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині чоловік вкрав у друга обручку, щоб купити дітям цукерки

У Тернопільській області чоловік вкрав у друга обручку, щоб купити своїм дітям солодощі.

Про це йдеться у вироку Бережанського райсуду, пишуть Тернопільські події. 

За даними суду, потерпілий гостював у нього. Під час цього він вкрав його обручку та здав до ломбарду.

На суді підозрюваний провину визнав. Він зазначив, що разом із потерпілим раніше сиділи у тюрмі. Того дня він прийшов до нього та повідомив про сварку з дружиною і нібито був навіть готовий викинути прикрасу, проте згодом заховав її. Тоді він вирішив її украсти та здати до ломбарду, щоб купити дітям цукерки.

Викрадений ним перстень він здав в Бережанах в ломбард та за нього отримав 4 200грн. За виручені гроші купив пакет цукерок та продукти харчування і передав їх дітям. У вчиненому щиро розкаюється, шкодує за свої дії, просить при прийнятті по справі рішення та обранні міри покарання врахувати, що вказаний злочин він вчинив через збіг важких особистих та сімейних обставин, оскільки в цей час не мав засобів до існування, що він дуже шкодує за свої дії та дуже негативно оцінює свій вчинок, просив також врахувати, що потерпілому викрадений перстень повернутий, він просив у нього вибачення та обіцяє, що в подальшому злочинів вчиняти не буде.

Потерпілий на суд не прийшов, бо служить у ЗСУ. Він подав заяву, в якій просить суд при постановленні рішення врахувати, що викрадене йому повернуто і він до обвинуваченого претензій не має, просить не позбавляти його волі.

Суд засудив чоловіка до 1 року та 6 місяців позбавлення волі.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська