На Тернопільщині чоловік, який їздить на інвалідному візку, змайстрував мотоцикл для подорожей

Іван Космина з Гусятина на Тернопільщині, який 12 років їздить на інвалідному візку, змайстрував мотоцикл. На ньому чоловік планує подорожувати. Він розповів Суспільному, що збирав байк разом із друзями два роки. Мотоцикл назвав “Фенікс”.

“У 2020 році я вирішив зібрати мотоцикл мого покійного діда, щоб чимось себе зайняти. Спершу, як пам’ять про покійного дідуся, а потім я захотів, щоби цей мотоцикл поїхав. В інтернеті довго шукав подібну модель, і на американській платформі я знайшов такий мотоцикл. Роздрукував фото і почепив собі на стіну”, – розповідає чоловік.

Іван Космина змайстрував “Фенікса” зі старого мотоцикла “Дніпро” МТ-10. Облаштовував його під себе: коляска зроблена так, що в ній можна закріпити інвалідне крісло. Також доопрацювали колеса – друг Івана Віктор Чорній замість сорока шпиць встановив вісімдесят. Це, за його словами, змінило не лише вигляд, а й зробило їх міцнішими.

В Івана Космини не працюють руки й ноги. Невдало пірнувши у воду в 2010 році, Іван зламав шию та отримав повний параліч. Зараз чоловікові вдалося трішки розробити руки. Каже, щоби дійти до своєї мети, головне – не здаватися.


Джерело | Суспільне Тернопіль

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська