Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині жінки навчаються їзді на сільгосптехніці (відео)

У області 7 жінок, чоловіки яких на фронті, безкоштовно пройшли професійне навчання на тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва.

Про це про це кореспонденту Укрінформу повідомили в Тернопільській ОДА.

«Відповідно до бюджетної програми заходів із професійної адаптації ветеранів та членів їх сімей, а також членів сімей Захисниць і Захисників України сім жінок з Тернопільщини змогли отримати права категорія А1 (тракторист). Загалом професійне навчання в рамках програми пройшли 54 особи, з них 29 жінок, – розповідає директорка департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Оксана Смолій.

Серед тих, хто нещодавно отримав посвідчення, 36-річна Вікторія Буричка із села Плоске Кременецького району. ЇЇ чоловік на фронті з 2022 року. Родина має велике господарство, а також 4 гектари землі.

Жінка розповідає, що спершу рідні не всерйоз сприйняли її намір навчитися водити трактор, однак чоловік підтримав і порадив скористатися цією можливістю.

Вікторія мріє про трактор і самотужки обробляти своє поле. А ще, щоб чоловік повернувся додому і вони господарювали разом.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська