На Тернопільщині лісівники виявили незаконно зрубані дерева

15 квітня під час проведення патрулювання лісових масивів державною лісовою охороною Улашківського лісництва ДП “Чортківське лісове господарство” виявили зрубані 8 дубів.

Після цього працівники державної лісової охорони підприємства звернулися до Національної поліції України задля проведення розслідування та документування фактів виявленого злочину.

При проведенні огляду на місці скоєння злочину було встановлено, що дерева зрубані у кварталах 65-66 та 68 Улашківського лісництва (об’єкт природно-заповідного фонду). Із восьми зрубаних дерев три дерева під час звалювання зависли на інших деревах, а  п’ять дерев було звалено. Із звалених дерев крадії забрали 20 колод дуба довжиною приблизно по 1,2 м.

Працівники поліції, беручи до уваги залишки слідів на місці події припускають, що ця деревина вивозилась двома грузовими мікроавтобусами. Також встановлено, що крадії лісу загорнули перешкоди, створені державною лісовою охороною для попередження непланового заїзду до лісу. За фактом незаконної рубки дерев розпочато кримінальне провадження. Сума завданих збитків буде встановлена згодом державною екологічною інспекцією, – повідомили в прес-службі Тернопільського ОУЛМГ.

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає громадськість активно співпрацювати з державною лісовою охороною та у разі виявлення фактів незаконної рубки дерев звертатися на телефон гарячої лінії управління “098 810 09 58” або “102”.

Фото з сайту ОУЛМГ.

 


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська