На Тернопільщині маркують туристичні об’єкти

Триває маркування туристичних об’єктів Тернопільщини. Незабаром на чотирьох туристичних пам’ятках Бучаччини з’являться таблички з QR-кодами.
“Їх встановлять у Арт-дворі, Костелі св. Йосафата у Звенигороді, Костелі Різдва Пресвятої Діви Марії у Старих Петликівцях та Язловецькому палаці. Туристу потрібно лише відсканувати код за допомогою мобільного пристрою, а програма скерує їх на потрібний сайт, де мандрівник отримає базову інформацію про об’єкт”, – повідомили в Департаменті культури та туризму Тернопільської ОДА.
Розміщення таких інформаційних стендів здійснюється в рамках обласної програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2021-2025 роки.
Про можливість встановлення інформаційних таблиць QR-кодів на усіх туристичних принадах Бучацької громади йшлося під час зустрічі директора департаменту Світлани Байталюк із заступницею Бучацького міського голови Олени Сурм’як.

Джерело | Департамент культури та туризму Тернопільської ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська