На Тернопільщині музей прозвітував про перший рік роботи

Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини прозвітував про перший рік роботи.

Торік ініціативу його створення підтримала Тернопільська обласна рада. Тепер на реконструкцію приміщення музею заплановано виділити з обласного бюджету 2 млн. грн.

Чому це важливо розповів голова обласної ради Віктор Овчару: “Бо, на жаль, тенденції, які відбуваються в українській державі та українській політиці є не дуже втішними якраз в плані збереження української історії, культури, мови та загалом ідентичності. Невипадково кажуть, що хто не знатиме своєї історії – буде вчити чужу. Тому наше завдання не дозволити знівелювати українські цінності, зберегти нашу самобутність та виховувати дітей і молодь на прикладі подвигів усіх борців національно-визвольних змагань та сучасної України”.

Із нагоди першої річниці діяльності музею презентовано фотоальбом про Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Як зазначив директор комунальної установи Тернопільської обласної ради Євген Філь, це є і своєрідним планом діяльності на наступні роки, адже альбом містить проекти нових виставок, залів з експонатами, монументу «Покрова – опікунка Українського війська», нового фасаду приміщення.

За рік діяльності зроблено чимало: підготовлено виставки, реалізовуються різні проєкти, опрацьовуються архівні матеріали, поповнюються фонди музею, у чому допомагають громадські організації, активісти та меценати не тільки з України, а й з-за кордону.

Як повідомляла “ОбласТь”, У МУЗЕЇ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ КОЛЕКЦІЯ МАРОК ПІДПІЛЬНОЇ ПОШТИ УКРАЇНИ


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська