На Тернопільщині нелегальним лісорубам загрожує сім років ув’язнення

Невдовзі на Тернопільщині відбудеться суд на мешканцем Тернопільщини, який організував незаконну вирубку лісу, чим завдав шкоди державі на майже 500 тисяч гривень.

Кременецькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.4 ст.246 КК України, за фактом незаконної порубки дерев у лісових насадженнях та перевезенні, зберіганні незаконно зрубаних дерев, що спричинило тяжкі наслідки.

За версією слідства, житель одного із сіл Підволочиського району, у липні 2019 року, з метою організації незаконної діяльності з вирубки лісу залучив до неї 5 місцевих мешканців, запевнивши їх у правомірності цих робіт та наявності усіх дозволів.

Чоловік пообіцяв платити за роботу щодня від 300 до 600 грн. Надалі, в порушення порядку охорони, раціонального використання та відтворення лісу, незаконно, без спеціального дозволу, «лісоруби» зрубали липу та 29 ясенів.

Встановлено, що кримінальним правопорушенням заподіяно матеріальні збитки державі в особі Підволочиської селищної ради, на суму понад 430 тис грн. Оскільки вони на даний час не відшкодовані, прокурором до винної особи пред’явлено позов про відшкодування збитків, завданих злочином, на вищевказану суму. Розслідування завершено.

Довідково: За вчинення інкримінованого злочину Кримінальним кодексом України передбачене покарання до семи років позбавлення волі.

 


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська