На Тернопільщині невідомі незаконно вирубали 113 дерев на майже 2 мільйони гривень

У лісі поблизу міста Ланівці, що на Тернопільщині, невідомі особи вирубали 113 цінних порід дерев на загальну суму майже 2 млн грн. 

Про злочин розповіли у Державній екологічній інспекції Тернопільщини.

“Поблизу села Білозірка Кременецького району були зафіксовані випадки незаконної рубки 113 дерев різних діаметрів, здебільшого цінних порід, серед яких: черешні, сосни, дуби, граби, берези тощо. На місці події також було встановлено, що дерева зрізані цьогоріч, адже пні свіжі, біля яких наявні порубкові залишки із зеленим листям. Розмір шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконного вирубування дерев становить 1 802 970 грн. Відповідно до статті 107 Лісового кодексу України, у разі, якщо особи, причетні до незаконної вирубки дерев не встановлені, збитки, завдані довкіллю, має відшкодувати орган місцевого самоврядування, на території якого розташований ліс. У цьому випадку — це Лановецька міська рада. У разі відмови від добровільної сплати заподіяної державі шкоди, екологічна інспекція звертатиметься до суду — для примусового їх стягнення”, – відзначили екологи.  


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська