На Тернопільщині облаштовують ринок, де люди продаватимуть товари без орендної плати

У Чорткові на вулиці Гончара розпочалось облаштування нового продовольчого ринку, де всі охочі зможуть продавати свою городину чи консервацію, при цьому не сплачуючи ні копійки орендної плати за місце.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, 500 квадратних метрів території закладуть бруківкою, встановлять столи (до 50 метрів), накриття від опадів тощо.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько пояснив це рішення тим, що таким чином команда міської ради робить свій внесок у підтримку людей, котрі самотужки вирощують городину чи виготовляють консервацію та хочуть її продати за прийнятними цінами, пишуть на сторінці Чортківської міської ради.

Адже ціни на продукти через повномасштабне вторгнення московитів до України зростають чи не щодня, а за оцінками експертів на українців чекатимуть складні часи у плані забезпечення продовольством.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська