На Тернопільщині одночасно відбуваються дві великі пам’ятні спортивні події

Сьогодні на Тернопільщині одночасно відбуваються два великі турніри – з армспорту «Кубок Пушкарів» в Кременці та фрі-файту імені Ігоря Слюсарчука в Тернополі.

“Андрій та Ігор добре знались, Ігор інколи тренувався в клубі Андрія «Колізей». 2018 рік забрав у всіх нас цих видатних спортсменів та чудових людей. Я крім всього втратив своїх вихованців та друзів”,написав на своїй сторінці у фейсбуку тернополянин, спортсмен і тренер Віктор Мацикур.“Хочу відмітити – пам’ять про людей доти живе, доки продовжується робота і витримується традиція. Ігор та Андрій залишили велику спадщину – власні перемоги та титули, вихованців, тисячі симпатиків спорту, вболівальників та спортсменів. Велика подяка організаторам цих турнірів, я знаю наскільки складно організувати масштабний захід, ще і з таким тягарем відповідальності “.

Нагадаємо, що чемпіонат з фрі-файту імені Ігоря Слюсарчука в Тернополі проводять 29 лютого, а «Кубок Пушкарів» з армспорту в Кременці триватиме до 1 березня.

Фото зі сторінки Віктора Мацикура у фейсбуку.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська