На Тернопільщині організували виставку картин, які написали військові

У Збаразькому замку представили виставку картин «Воїни світла». Авторами цих картин є українські захисники, які зазнали поранень. Воїни створили ці роботи, перебуваючи на реабілітації.

Виставку привезли до Збаража засновники арттерапії для поранених Захисників України в Тернополі Олена Хмельницька (волонтер, громадський діяч, керівник ГО “Воїни Світла. Рубіжне”) та Рустам Давлетов (художник, засновник та керівник ГО “Арт-студія Д.Р”). Вони започаткували арттерапію у медзакладах, де перебувають на лікуванні військові.

Виставка складається із кількох частин: картини військових, ляльки-мотанки майстрині Олени Хмельницької, які вона створила з онучкою та колаж світлин, на яких військові у процесі створення картин.

«Ми живемо в дуже складний час, але водночас він наповнений неймовірними прекрасними Людьми, міцність духу яких вражає. Саме про це ця виставка. Про Людей. Про їхній героїзм. Про те, як не опустити руки і не зневіритися. Про Воїнів Світла.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська