На Тернопільщині планують відкрити реабілітаційний центр

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш зустрівся із Почесним консулом Литовської Республіки в Тернополі та Тернопільській області Ярославом Візняком та керівником геріатричних центрів РенаМед Олександром Клочоком.

Представники обговорили перспективу відкриття в області реабілітаційного центру, який уже сім років надає допомогу та супровід людям похилого віку в різних містах України.

«Компанія РенаМед сім років надаємо допомогу та супровід людям похилого віку, які, на жаль, з різних причин залишилися самі. При цьому використовує комплексний підхід. Компанія висловила бажання попрацювати у цьому напрямку і в Тернопільській області», – зазначив голова ОДА Володими Труш.

Центри уже діють у Рівному, Києві, Дніпрі, Харкові та Львові.

«Ми відкриті до співпраці. Адже наше основне завдання надати якісну допомогу людям, які цього потребують», – додав керівник геріатричних центрів РенаМед Олександр Клочок.

Відтак найближчим часом робоча група з Тернопільщини відвідає один із закладів, щоб ознайомитися з його роботою та напрацювати пропозиції щодо подальшої співпраці.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська