Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині почав діяти благодійний фонд «Карітас Теребовля»

При Церкві Зіслання Святого Духа м. Теребовля, яка цьогоріч бере участь у проєкті Соціальне служіння УГКЦ офіційно зареєстрували благодійний фонд «Карітас Теребовля».

Відбулося це з благословення Митрополита Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ Василія Семенюка та за підтримки отця Степана Манорика.

Керівник «Карітасу Теребовля» – отець Іван Яворський.

Нагадаємо завдяки грантдтримці Cariовій піtas Ukraine та Renovabis CNEWA Canada при парафії Зіслання Святого Духа діє соціальна пральня, тут безкоштовно можна попрати одяг у приміщенні дзвіниці.

Директор Карітас Тернопіль отець Роман Загородній зазначив:

«Карітас Тернопіль розвиває мережу парафіяльних Карітасів. Радіємо, що у місті Теребовлі з’явився парафіяльний осередок Карітасу. Це результат наполегливої праці отця Івана Яворського, команди парафіяльних волонтерів, а також проєкту «Розвиток соціального служіння». Оскільки парафія Зіслання Святого Духа активно брала участь у Школі соціального служіння, у соціально-волонтерській академії «СОВА» і як результат виграла грант на облаштування соціальної пральні».

Отець Іван Яворський каже:

«Реєстрація Карітасу Теребовля – це ще один крок вперед до кращого способу служіння тим, хто в потребі і не тільки. В майбутньому плануємо розвивати різні напрямки соціальної діяльності».

Бажаємо «Карітасу Теребовля» розвитку, реалізації нових цікавих соціальних ініціатив, дякуємо за соціальне служіння.


Мітки: ,

Джерело | Перший онлайн

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська