На Тернопільщині поштарку підозрюють у привласненні людських коштів

Співробітницю одного із поштових відділень Тернопільської області підозрюють у привласненні більше 78 тисяч гривень чужих коштів.

«Жінка, приймала платежі від населення за газ та світло, видаючи їм квитанції форми Ф-47. Прибутки в касовому звіті вона не відображала, а гроші залишала собі», – повідомили у пресслужбі поліції області.

Про правопорушення дізналися мешканці одного із сіл Монастириського району лише після того, як до них з перевіркою приїхали представники комунальних служб.

«Жителів населеного пункту звинуватили у тому, що вони масово впродовж квітня-червня не оплачують за спожиті газ та світло. Люди почали заперечувати свої борги і як доказ – надали квитанції, які виявилися недійсними і ніде не облікованими», – кажуть в поліції.

Після того, як все стало відомо, підозрювана повернула усі кошти.

Слідство по даному провадженню завершилося – справу працівники поліції скерували до суду.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області © Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/praczivniczya-poshti-postane-pered-sudom-za-privlasnennya-chuzhix-koshtiv/

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська