На Тернопільщині працівник установи виконання покарань розповсюджував наркотики серед ув’язнених  

Правоохоронці Тернопільщини підозрюють працівника відділу режиму й охорони ДУ «Чортківська УВП №26» в розповсюдженні наркотиків серед ув’язнених.

«За версією слідства, молодший інспектор охорони неодноразово проносив в охоронювану зону наркотичні речовини та інші заборонені предмети для подальшого їх збуту серед арештованих», – повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Під час обшуку у зловмисника правоохоронці виявили наркотичний засіб канабіс, який він мав на меті передати ув’язненим.

На даний час перевіряється його причетність до міжрегіональної групи, що розповсюджувала наркотичні засоби через телеграм-канали і діяльність якої нещодавно припинили правоохоронці Тернопільщини.

Злочин викрито прокурорами спільно із слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м. Львові, за оперативного супроводу працівників УСБУ в Тернопільській області та співробітників оперативної групи ДУ «Чортківська УВП №26».

Службовій особі органу виконання покарань повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та передачі у місця позбавлення волі з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Розслідування триває. Вирішується питання про відсторонення службовця від займаної посади та обрання запобіжного заходу.

 

 

о.р.


Джерело | Прокуратура Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська