На Тернопільщині протестували представники профспілок

Профспілки провели попереджувальну акцію протесту проти антипрофспілкового законопроекту.

До протестувальників вийшов голова обласної ради Віктор Овчарук.

“Тернопільська обласна рада працює на засадах захисту громади Тернопільщини. Тому завжди підтримувала і буде підтримувати діяльність профспілок, яка спрямована на соціальні гарантії та забезпечення прав громадян, у тому числі найманих працівників”, – наголосив Віктор Овчарук.

За його словами на пленарному засіданні ХІІ сесії депутати підтримали звернення, ініційоване профспілками, яке адресоване Президенту України, Верховній Раді та Кабінету Міністрів щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Закону України «Про працю». Сьогоднішнє звернення із вимогами профспілок також буде розглянуте депутатами на пленарному засіданні, яке відбудеться 6 липня.

Такі попереджувальні акції протесту проти антипрофспілкового законопроекту №2681, урядового закону про працю та інших, які погіршують умови життя і роботи працівників, їх соціальні гарантії, були проведені в усій Україні.

Читати більше:

ДЕПУТАТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДДАЛИ 250 ТИСЯЧ ЗІ СВОЇХ ЗАРПЛАТ НА ПОТРЕБИ МЕДИКІВ (ВІДЕО)


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська