На Тернопільщині розпочалася вакцинація препаратом Pfizer

В області розпочалося щеплення вакциною Pfizer. Сьогодні щеплення отримали 60 підопічних Петриківського обласного геріатричного пансіонату та ще 72 особи у Почаївському психоневрологічному будинку-інтернату. Усі вакциновані почувають себе добре.

Сьогодні щепили 60 мешканців обласного геріатричного пансіонату, що в Петрикові. У будинку проживають 150 людей віком від 30 до 99 років. Тих, які не отримали щеплення сьогодні, вакцинують завтра, – розповів директор пансіонату Степан Глушок. Також на вакцинацію цим препаратом погодились 46 з 93 працівників пансіонату. – Вакцинацію проводять дві мобільні бригади центру первинної медико-санітарної допоомоги, – зазначила медичний директор з надання первинної медичної допомоги Надія Боднар. Pfizer використовуватимуть лише за прямим призначенням – вихованців будинків–інтернатів, геріатричних центрів та їх працівників, а також працівників ДСНС та ДПСУ.

Вакцина зберігається у замороженому вигляді при температурі від –60 до –80 градусів. Перед використанням її розморожують до +2 до +8 градусів. Так у нерозведеній формі вона може зберігатися до 120 годин.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська