На Тернопільщині розпочали ремонт дороги М-19 поблизу с. Старий Вишнівець

Служба автомобільних  доріг у Тернопільській області розпочали роботи на першому об’єкті, оновлення якого передбачено у 2020 році Укравтодором та Урядом України. Мова йде про відрізок автошляху М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

На 8 кілометрах дороги поблизу сіл Старий Вишнівець, Вишнівець та Горинка буде відфрезовано старе покриття, відновлено тротуари та освітлення, здійснено ресайклінг основи дороги, укладено 2 шари асфальтобетонного покриття. Переможцем тендеру стала компанія “Техно-Буд-Центр”.

Сьогодні, 21 квітня, підрядник приступив до фрезування перших 3 кілометрів відрізка. Працює 2 фрезувальні машини.

Дорога М-19 є важливою частиною Європейського автомобільного маршруту Е85 та відіграє ключову роль для Тернопільської області − сполучає міста Кременець, Збараж, Тернопіль, Теребовля, Чортків, Заліщики. Вона перетинає область із півночі на південь. Ділянку траси М-19 від м. Тернопіль до кордону з Рівненщиною розпочали ремонтувати у 2015 році. Це майже 80 км.

Оновлення 8 кілометрів автошляху М-19 біля сіл Старий Вишнівець,Вишнівець та Горинка є надзвичайно важливим з точки зору сполучення Тернополя з Києвом.

 


Мітки:

Джерело | Служба автомобільних  доріг у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська