На Тернопільщині розповідатимуть історії бездомних тварин, які знайшли господарів

Із 7 по 14 червня, з нагоди Всесвітнього тижня вдячності домашнім тваринам, Happy Animals у Тернополі ділитиметься історіями про бездомних тварин, які знайшли господарів.

“У цьому альбомі світлини повні ДОБРА та РАДОСТІ від наших найкращих партнерів – людей, які всиновили вуличних котиків, песиків безпритульних і загублених з оригінальними коментарями власників фото”, – йдеться у повідомленні Happy Animals Тернопіль.

Історіями собак і котиків з альбому Щасливі разом! – у родинах, де захистили тваринку від вулиці. будуть ділитись з усіма, завдяки співпраці з телеканалом Т1 та сайтом “Новини Тернопільщини”.

Одна з таких історій вже є: “Дві рудесеньких тваринки кіт Грім та песик Дені дарують своє тепло і ласку діткам Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації. Їх обожнюють вихователі, психологи, педагоги центру. А діти спішать до своїх руденьких друзів”.

Організатори акції запрошують до участі усіх, хто прихистив безпритульну тваринку і хоче про це розповісти.

Як повідомляла “обласТь”, МЕШКАНЦІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ ВЕДМЕДІВ (ФОТО)


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська