На Тернопільщині рятувальники продезінфікували села у двох районах

У Тернопільській області тривають профілактичні заходи, спрямовані на попередження поширення вірусних інфекцій.

20 квітня співробітники підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області здійснили дезінфікуючу обробку в с. Вільхівці Борщівського району та в с. Бердиківці Заліщицького району, де на передодні було підтверджено позитивний тест на COVID-19 у мешканця села, – повідомило управління ДСНС України у Тернопільській області в фейсбуку.

Для дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Зазначений реагент є цілком безпечним для людей і тварин, – йдеться у повідомленні.

Під час виконання завдань за призначенням бійці ДСНС дотримувались усіх норм та вимог особистої безпеки, працювали у спеціальних захисних костюмах, рукавицях та масках, для захисту очей та органів дихання.

Фото з посту в соцмережі.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська