На Тернопільщині шукають 7-8 мільйонів на добудову інфекційного відділення районної лікарні

У зв’язку з можливістю епідемії коронавірусу на теренах Тернопільщини, міський голова Чорткова, Володимир Шматько звернувся до підприємців, заможних людей краю та аграріїв допомогти хто чим може задля збереження та спасіння здоров’я та життя мешканців районного центру. 

“Я звертаюся до усіх підприємців, власників магазинів, заможних людей краю – хто чим може – давайте допоможемо медикам, надзвичайникам, поліції рятувати наших людей, – наголосив Володимир Шматько. – Пам’ятаєте як ми разом згуртувалися, щоб укомплектувати разом армію і зібрати наших військових. Сьогодні, така допомога потрібна медикам – маски, захисні костюми, рукавички, ліки, спеціальне обладнання. Тому я прошу усіх хто чим може долучитися до доброї справи”.

Крім того, міський голова заявив, що шукає кошти у розмірі 7-8 мільйонів на добудову та укомплектування інфекційного відділення у Чорткові.

“Цей проект довготривалий та його потрібно втілити в життя, щоб рятувати мешканців краю, – підсумував Володимир Шматько”.


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська