На Тернопільщині розпочали будівництво реабілітаційного центру для дітей та молоді з інвалідністю

У місті Кременець на Тернопільщині розпочали будівництво реабілітаційного центру для дітей та молоді з інвалідністю.

Споруджують його в рамках реалізації ґрантового проєкту „Кордони рівних можливостей” Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” .

Участь у відкритті будівництва взяв заступник голови ОДА Михайло Гапула, представники місцевої влади.

«Бенефіціаром Проєкту виступає Тернопільська обласна державна адміністрація. Реалізація подібних транскордонних проектів залишається в пріоритеті Тернопільської обласної державної адміністрації, яка всебічно підтримує цей проєкт, як фінансово так і методологічно», – кажуть в пресслужбі ОДА.

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна об’єднала дві громадські організації – Товариство допомоги дітям з особливими потребами ,,Крок за кроком” міста Замость та ГО „Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів „Зоря надії” міста Кременець.

В рамках цього проекту організації  спрямували  свої зусилля для створення спільного транскордонного простору.

У облдержадміністрації запевняють, що реалізація такого інфраструктурного проєкту  створить умови дітям та молоді з інвалідністю найкращого рівня особистого, соціального функціонування та розвитку шляхом комплексного соціального обслуговування та реабілітації.

«Успішне завершення та реалізація проєкту „Кордони рівних можливостей” стане прикладом позитивної проєктної історії Тернопільської області з точки зору міжнародного іміджу регіону та співробітництва в рамках Програми прикордонного співробітництва європейського інструменту сусідства „Польща-Білорусь-Україна”», – кажуть в ТОДА .


Джерело | Тернопільська ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська