Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

На Тернопільщині стартувала акція «Писанка Захиснику»

У Тернополі стартувала акція «Писанка Захиснику». Вихованці та колективи освітніх закладів будуть готувати великодні гостинці для військових.

Про це повідомляєТернопільська міська рада, передає Укрінформ.

«Участь в акції можуть взяти представники та колективи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти. Триватиме благодійна акція до 22 квітня», – йдеться у повідомленні.

Учасники можуть приготувати паски, пряники з великодньою символікою, неїстівні декоративні яйця-писанки, витинанки, обереги, вітальні листівки, малюнки тощо.

«Великодні кошики» для захисників тернополянам потрібно принести в міське управління освіти і науки до 19 квітня 2024 року для організованої передачі воїнам ЗСУ волонтерами, представниками Тернопільської міської ради.

Як повідомляв Укрінформ, в одному з найбільших храмів столиці Ірландії – Богородиці Утішительки – відбулася Великодня літургія та перша в історії місцевої громади УГКЦ презентація великодніх писанок, які підготувала громадська організація Ukrainian Volunteers of Ireland.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська