На Тернопільщині створюють Католицьку академію

У Зарваницькому Марійському духовному центрі на Тернопільщині планують створити Католицьку  багатофункціональну навчально-освітню академію.

Будівництво академії розпочалося у 2019 році з ініціативи ректора духовного центру отця-мітрата Володимира Фірмана.

У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ кажуть, що метою проекту є створення платформи, де б зацікавлена, ініціативна молодь могла отримувати нові знання, натхнення для розвитку свого краю.

«Тут організовуватимуться формаційні вишколи, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами», – кажуть у пресслужбі архиєпархії. 

Також у приміщеннях академії відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції, аграрним туризмом, сільськогосподарським менеджментом, кооперуванням, соціальним підприємництвом.

Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що дати їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

«Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців» – розповідають представники Марійського духовного центру «Зарваниця».

3 липня,  у відбулося освячення хреста, встановленого на куполі майбутньої Католицької  багатофункціональної навчально-освітньої академії.

Як повідомляла “ОбласТь”, відомий паломницький центр Тернопільщини готується приймати прочан.

 

о.р.


Джерело | Пресслужба Марійського духовного центру «Зарваниця».

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська