На Тернопільщині створюють спортивно-відпочинковий комплекс

У селі Скородинці Чортківської громади розпочали реалізацію проекту-переможця Громадського бюджету «Спортивно-відпочинковий комплекс «Над Серетом», автором якого є Олег Гапій. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Чортківської міської ради.
За ідею створення відпочинкової зони на березі річки у мальовничому селі проголосувало найбільше жителів громади – 494. На березі Серету встановили вже дві альтанки та мангали. Виготовляли їх власноруч працівники КП «Парковий культурно-спортивний комплекс». Окрім цього,  встановлять ще кілька альтанок гойдалку для дітей та облаштують волейбольний майданчик.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська