На Тернопільщині суд постановив стягнути з підприємства 842 тис. грн. завданої довкіллю шкоди

Рішенням суду на користь Державної екологічної інспекції у Тернопільській області закінчився розгляд справи щодо стягнення 842,863 тис.грн. завданої довкіллю шкоди.

У інспекції пояснили, що йдеться про справу щодо стягнення з ДП «Кременецьке лісове господарство» шкоди, завданої внаслідок рубки дерев без наявності лімітів та дозволів на спеціальне використання природних ресурсів на території Суразького та Білокриницького лісництв у межах територій природо-заповідного фонду загальнодержавного значення (лісового заказника загальнодержавного значення «Суразька дача»).

«Порушення було виявлено ще у листопаді 2017 року під час планової перевірки згаданого лісогосподарського підприємства. Для добровільної сплати завданої шкоди підприємству було надіслано претензію. Питання відшкодування збитків у добровільному порядку не було врегульовано», розповіли екологи.

Рішенням Господарського суду Тернопільської області позовні вимоги було визнано правомірними.

 

о.р.


Джерело | Державна екологічна інспекція у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська