На Тернопільщині суд залишив під домашнім арештом підозрюваних у виготовлені іноземних ID-карток

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду  залишила під цілодобовим домашнім арештом осіб, підозрюваних у незаконному виготовлені ID-карток громадян країн ЄС.

За версією досудового слідства, Анатолій К., розмістив оголошення про надання послуг із працевлаштування у країнах Західної Європи та виготовлення ІД-карт громадян Європсоюзу для виїзду закордон.

Отримавши замовлення, він доручив Івану Д. підробити ІД-картку громадянина однієї з країн ЄС. Вартість послуг із виготовлення підроблених ID-карток коштувала від 100 до 300 Євро.

Рішення про цілодобовий домашній арешт підозрюваних прийняв Тернопільський міськрайонний суд.

Не погодившись із такими рішеннями, прокурор подав апеляційні скарги та просив обох підозрюваних взяти під варту і визначити розмір застави. В свою чергу, захисник Анатолія К просив не застосовувати до його підзахисного жодного запобіжного заходу.

«Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду не знайшла підстав для зміни запобіжного заходу та залишила підозрюваних під цілодобовим домашнім арештом, зобов’язавши здати на зберігання до відповідних органів державної влади паспорти для виїзду за кордон та носити електронні засоби контролю», – повідомили у пресслужбі апеляційного суду.

 

о.р.


Джерело | Тернопільський апеляційний суд

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська